Bramy garażowe mają zastosowanie szczególnie w prywatnych domach, szeregowych garażach, oraz innych obiektach przeznaczonych do parkowania samochodów lub przechowywania i magazynowania różnych towarów. Biorąc pod uwagę stosunek ceny do korzyści z użytkowania i estetyki obiektu, optymalnym wyborem są segmentowe bramy garażowe.

Oferujemy produkty najlepszych firm

Firma GERDA działa na rynku zabezpieczeń od 1987 roku, osiągając w tej dziedzinie pozycję lidera. Powszechnie znane z wysokiej jakości drzwi, zamki, kłódki, w tym antywłamaniowe to m.in. efekt wprowadzenia innowacyjnych, najnowocześniejszych technologii i rozwiązań organizacyjnych. Zgodnie z oczekiwaniami odbiorców – GERDA przywiązuje dużą wagę do estetyki i wzornictwa swoich produktów.Strona producenta

Ponad 20 lat kompetencji w branży budowlanej. Nasze centrum techno-logiczno-produkcyjne zapewnia jakość i najwyższe standardy. Wiedza, doświadczenie i wysokie kwalifikacje naszych pracowników są skorelowane z efektywnym zastosowaniem nowoczesnych technologii. Potwierdzeniem jakości naszych produktów są certyfikaty zgodności z aprobatami technicznymi oraz atesty zgodne z normami europejskimi potwierdzone certyfikatem CE.


Strona producenta

Produkujemy najwyższej jakości bramy garażowe, bramy przemysłowe, rolety oraz roletki tekstylne. Duże doświadczenie, a także ogromna wiedza Właścicieli z zakresu produkcji stolarki budowlanej sprawia, że oferowane przez DK-PROF produkty osiągają najwyższe parametry oraz łączą w sobie takie cechy jak bezpieczeństwo, trwałość, a także komfort użytkowania i estetykę.
Strona producenta
W firmie NITUS produkcję bram opieramy na najlepszych komponentach dostępnych na rynku europejskim. Panele bramowe to produkt największego producenta stali w Europie - ThyssenKrupp Hoesch, stal (prowadnice, system prowadzeń) toFlexiForce lub Doco Internacional. Produkty nasze są jednymi z najlepszych wyrobów na polskim rynku a może i na rynku europejskim. Dostawcami komponentów do bram są renomowane i największe koncerny europejskie.


Strona producenta

Firma BOGMAR działa na rynku od 2005 roku. Od samego początku zajmujemy się produkcją bram garażowych. Dzięki terminowości i jakości świadczonych przez nas usług, zdobyliśmy zaufanie tysięcy klientów. Bramy naszej produkcji to gwarancja jakości, bezpieczeństwa i wysokiej funkcjonalności. Dzięki zastosowaniu sprawdzonych rozwiązań technicznych, profili zamkniętych ocynkowanych oraz poprzecznych wzmocnień, nasze bramy zapewniają niezawodna i długotrwałą eksploatację.


Strona producenta
Bramy segmentowe firmy Hörmann wykonane są z materiałów najwyższej jakości, zapewniają bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Bramy segmentowe dzięki temu, że otwierają się pionowo, oszczędzają miejsca przed i wewnątrz garażu. Bramy segmentowe można zastosować w każdej sytuacji montażowej – kształt otworu do garażu nie gra żadnej roli. Niezależnie od tego, czy nadproże ma formę prostokątną czu skośną lub jest zakończone łukiem – brama segmentowa pasuje w każdej sytuacji.

Strona producenta