W naszym sklepie zapoznasz się z ofertą i kupisz drzwi wewnętrzne wielu renomowanych producentów. W naszej ofercie znajdziesz drzwi drewniane, fornirowane okleiną naturalną, laminowane, szklane. Możesz wybrać modele drzwi klasycznych, nowoczesnych, drzwi do salonów, łazienek czy kuchni. Nasi sprzedawcy chętnie pomogą w doborze odpowiedniego modelu, ościeżnic i klamek. Do zakupionych drzwi oferujemy usługę montażu.

OFERUJEMY PRODUKTY NAJLEPSZYCH FIRM

Firma DRE jest czołowym producentem drzwi wewnętrznych, ościeżnic oraz frontów meblowych – powstała w 1989 roku. W 2001 uruchomiono produkcję drzwi wewnątrzlokalowych i ościeżnic stawiając na nowoczesną technologię usprawniającą przebieg produkcji, wnikliwa analiza rynku i wieloletnie doświadczenie firmy sprawiają iż wyniki sprzedaży umocniły wiodącą pozycję spółki na rynku.


Strona producenta

INVADO to jeden z najprężniej rozwijających się producentów stolarki drzwiowej oraz listew przypodłogowych i wykończe-niowych z MDF i klejonki sosnowej w Polsce oraz wiodący dostawca komponentów dla przemysłu meblarskiego. Swoją pozycję rynkową buduje w oparciu o dwudziestoletnie doświadczenie oraz nieustanne inwestycje w technologię, ludzi i doskonalenie jakości.Strona producenta

Firma CENTURION powstała w 2002 roku i od początku swojej działalności nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji wewnątrzlokalowych skrzydeł drzwiowych i ościeżnic. Czerpiąc z doświadczeń firmy i obowiązu-jących standardów w zakresie obsługi klientów, marketingu, sprzedaży i serwisu, Centurion-R sukcesywnie rozszerza swój asortyment i zdobywa uznanie klientów.


Strona producenta
Działalność firmy Voster rozpoczęła się w 1993 roku. Poprzez zaangażowanie w pracę, precyzję i dbałość o każdy detal oferowane produkty szybko zostały utożsamiane z profesjonalizmem oraz docenione przez najbardziej wymagających klientów. Firma oferując kompleksową obsługę i szybką realizację zamówień stała się znaczącym producentem drzwi dostarczanych do największych sieci handlowych w Polsce.Strona producenta

Dobre otwarcie na świat – te słowa to motto firmy KR Center. Długie analizy potrzeb i rynku pozwoliły nam ustalić ofertę, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Naszą ekipę stanowią doświadczeni pracownicy zaangażowani w każdy etap produkcji. Tylko takim mogliśmy zaufać, myśląc o naszych przyszłych Klientach. Zajmujemy się także przetwarzaniem drzwi stalowych,które są całkowicie odporne na warunki atmosferyczne, służą latami i cieszą oko.


Strona producenta

ERKADO obejmuje działalność detaliczną, hurtową i eksportową w zakresie produkcji i sprzedaży drzwi wewnętrznych, drzwi zewnętrznych oraz ościeżnic. Udoskonalenie technologii jest dla nas priorytetem prowadzącym do powiększenia najcenniejszego kapitału naszej firmy – grona zadowolonych Klientów. Innowa-cyjność, elastyczność technolo-giczna oraz stawianie nowych rynkowych wyzwań pozwalają cieszyć się produktami o wysokiej jakości za rozsądną cenę.

Strona producenta
CLASSEN jest wiodącym producentem wyrobów drewnianych i drewnopochodnych w Polsce i na świecie. Firma powstała w 1963 roku w miejscowości Kaisersesch w Niemczech, gdzie mieści się jedna z fabryk Classen oraz główna centrala firmy. Oferta firmy obejmuje m.in. skrzydła drzwiowe wewnątrz-lokalowe, wewnętrzne wyjściowe i przeciwpożarowe, ościeżnice drzwiowe.


Strona producenta