W naszym sklepie zapoznasz się z ofertą i kupisz drzwi zewnętrzne wielu renomowanych producentów. W naszej ofercie znajdziesz drzwi drewniane, fornirowane okleiną naturalną, laminowane, szklane. Możesz wybrać modele drzwi klasycznych, nowoczesnych, drzwi do salonów, łazienek czy kuchni. Nasi sprzedawcy chętnie pomogą w doborze odpowiedniego modelu, ościeżnic i klamek. Do zakupionych drzwi oferujemy usługę montażu.

Drzwi zewnętrzne - drewniane

Firma DOORSY (dawniej DOOR-SYSTEM) działa na rynku od 2001 roku i specjalizuje się w produkcji drewnianych drzwi zewnętrznych. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam stworzyć bardzo dobry produkt pod względem technologicznym oraz estetycznym, co poparte jest licznymi aprobatami i certyfikatami.

Strona producenta

Przez okres trwania naszej działalności wyrobiliśmy sobie miano jednej z najlepszych firm w województwie małopolskim. Nasze usługi świadczone są z najwyższą starannością i precyzją dzięki czemu klienci wybierają współpracę właśnie z nami. Dysponujemy specja-listycznym sprzętem, najlepszym na rynku. Doradzamy i proponujemy najlepsze rozwiązania, dopasowując produkt do potrzeb klienta.


Strona producenta
Firma WIATRAK zajmuje się produkcją najwyższej jakości drewnianych drzwi zewnętrznych ocieplanych w technologii płyty warstwowej oraz drzwi wewnętrznych. Doświadczenie zdo-byte w ciągu 25 lat konstruowania drzwi oraz wprowadzenie naj-nowszych maszyn sterowanych numerycznie zaowocowało osią-gnięciem najwyższej dokładności i jakości wykonywanych produktów.


Strona producenta

Drzwi zewnętrzne - PCV

ABM Jędraszek jest jednym z czołowych producentów stolarki PCV i Aluminium na rynku krajowym i zagranicznym. Jest wiodącym odbiorcą takich firm jak Veka Polska, Roto oraz Aliplast i Ponzio. Proponujemy naszym klientom i partnerom handlowym stolarkę nietypową: łuki, koła i skosy.
Strona producenta

Podlaska fabryka okien to wiodący producent stolarki PVC, aluminiowej i drewnianej. Obecny na rynku od 1999 roku, dzięki nowoczesnej i spełniającej standardy europejskie linii produkcyjnej oraz profesjonalnej obsłudze Klienta, w szybkim czasie zdobył miano największego producenta PCV w całym regionie północno-wschodnim Polski.Strona producenta

Jesteśmy lokalnym liderem w tej branży dzięki czemu możemy zaoferować Państwu produkt w najwyższej jakości. Wieloletnie doświadczenie w branży, wykwalifikowana kadra, wysoka jakość produktów i nowoczesne wzornictwo naszych wyrobów pozwoliły nam zdobyć zaufanie pośród Naszych klientów oraz wypracować mocną pozycję na rynku.

Strona producenta